czwartek, 20 sierpnia 2015

Popsuty laptop i telefon, Wawel, Smocza Jama i Smok

           Jak ma się pecha- to tylko za jednym zamachem. Przynajmniej u mnie tak jest. Pierwsze popsuła się klawiatura w laptopie, a kilka godzin później telefon. W efekcie przez 3 dni byłam bez telefonu i tydzień bez laptopa. Przyznam że tylko pierwszy dzień był tragiczny, ale potem jakoś przyzwyczaiłam się do braku tych dwóch rzeczy.
Dzięki temu że przez jakiś czas nie posiadałam elektroniki postanowiłam zwiedzić Wawel, Smoczą Jamę oraz Ogród Zoologiczny w Krakowie. Pojechałam też na weekend na Słowację.
Tak więc trochę chodzenia miałam- ale jestem bardzo zadowolona.
Wawel i Smoczą Jamę zwiedziłam z ciocią oraz 2 kuzynkami i bratem. W kość nie dały się upały a kuzynki, które wymęczyły nas mega durnymi pytaniami. Serio, w życiu nie spotkałam bardziej męczących dzieci. W zoo byłam z kuzynką (ale inną) oraz bratem.

 Na dziś postanowiłam dodać tylko kilka zdjęć z Wawelu, bo gdybym zaczęła opisywać wszystko to obawiam się że każdy zasnąłby z nudów. W przeciągu najbliższego tygodnia wstawię jeszcze notkę z wycieczki do Zoo oraz Słowacji. A teraz zapraszam do oglądania zdjęć ;)Tak, te dwa zdjęcia powyżej są z Smoczej Jamy
7 komentarzy:

 1. Całkiem niedawno odwiedziłam Kraków, więc z uśmiechem na twarzy oglądałam Twoje zdjęcia :D Mimo takiego pecha wycieczka musiała być udana ;)
  http://to-moimzdaniem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Kraków jest ładny ! Ja miałam ostatni cały dzień w pechu . Nie najfajniej bo byłam na wycieczce rowerowej . Zaczęło się od mojego małego wypadku na rowerze , ale przeżyłam :) hyhy
  goo-misek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mieszkam nie aż tak daleko Krakowa i często tam jestem <3 Cudowne miasto :*
  http://sapphireblog1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Współczuję popsutego laptopa i telefonu. Super zdjęcia! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Współczuję tych popsuć! Nie wytrzymałabym bez laptopa :/
  Kraków jest śliczny :)

  http://seethelifeofthisbetterparties.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłam tam niedawno ;)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy nie odwiedziłam Krakowa ! Cudownie tam jest to na pewno !
  http://aasiaablog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń