środa, 27 stycznia 2016

LBA- Liebster Blog Award #5

Jakiś czas temu zostałam nominowana do LBA (nawet dwóch), ale ze względu na brak czasu, ale też fakt że wcześniej musiałam napisać coś innego pojawia się dopiero teraz. Za nominację dziękuje blogowi Świat Kobiety ;)


1. Kto jest najważniejszą osobą w Twoim życiu?

Każda osoba jest dla mnie ważna. Rodzice, kuzyni, dziadkowie, przyjaciele. Nie mam chłopaka, więc nie mogę powiedzieć że on ;p

2. Co uwielbiasz robić w wolnym czasie?

Zależy od pogody, sytuacji ale jest tego sporo. Najważniejsze to fotografia, zwiedzanie ( nie znasz legendy? Zapytaj Rico zaraz Ci opowie wszystko ;p) czytanie książek i oglądanie filmów/ seriali.

3. Co dla Ciebie oznacza szczęście?

To na pewno być zdrowym, możliwość spełniania swoich marzeń. Jest to wzbudzanie uśmiechu u drugiej osoby, spędzanie czasu z kimś kogo naprawdę lubię.

Nie nadaje się do robienia definicji ;p


4. Twoja ulubiona piosenka?

To jest jedna z moich ulubionych piosenek. Dlaczego? Bo usłyszałam ją ja byłam w Bułgarii. Z racji tego że nie znałam z kuzynką języka, najczęstszym programem w TV był ten z muzyką. No i ta była puszczana najczęściej. W sumie dobrze bo polubiłyśmy ją z kuzynką. 


5. Najlepsze wspomnienia?

Matko, jak ja bym miała teraz pisać najlepsze wspomnienia, to bym Trylogie chyba napisała ;p Chyba najlepsze wspomnienia pochodzą z wyjazdów do kuzyna. Do tej pory nie zapomnę, jak zbieraliśmy kasztany i rzucaliśmy w nietoperze. Kuzyn stał po lewej ja po prawej i w pewnym momencie chcieliśmy się odwrócić do nietoperza. Tak zrobiliśmy to jednocześnie, on odwracając się w prawo ja w lewo. I w efekcie wpadliśmy na siebie.


6. Jak się motywujesz do nielubianych czynności?

Im szybciej je zrobię tym szybciej będę mieć święty spokój.

7. Gdzie chcesz być za 10 lat?

We Wrocławiu lub Warszawie z chłopakiem i własnym mieszkaniem. Ewentualnie gdzieś podróżować.

8. Dlaczego lubisz blogowanie?

Bo dzięki niemu jestem bardziej zorganizowana oraz zwracam większą uwagę na to co mnie otacza (bo może coś zainspiruje)

9. Twoje hobby?

Odsyłam do pytania drugiego, bo jest powiązane. Fotografia, zwiedzanie, czytanie.

10. Przyjaźń to dla Ciebie?

Zaufanie do siebie, wspieranie się w każdej chwili, szczere opinie o czymś. Ważne jest też to że oprócz wspierania, przyjaciel/ przyjaciółka będzie Cię motywować do wszystkiego. Skrytykuje Cię jak będzie trzeba, a nie będzie tylko chwalić za każdą podjętą decyzje.

11. Co zmieniłabyś w swoim życiu?

Chciałabym być mniejszym tchórzem. Może to dziwnie zabrzmi, ale nie jestem tak bardzo odważna jak się wydaje. Są postępy ale chciałabym już być odważniejsza.5 komentarzy:

 1. tez kocham zwiedzac :) gratuluje nominacji, super odpowiedzi.

  http://shawtyqueen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Też kocham zwiedzanie oraz fotografię :)
  Mój Blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję nominacji :D też uwielbiam zwiedzać :)

  Zapraszam was serdecznie do mnie, najnowszy post o taniej i dobrej bazie pod cienie, fenomenalnych konturówkach do ust oraz kilka zdjęć z mini sesji w górach <3 !

  Podawajcie swoje blogi robaczki :*

  http://wszystkooczymmarzakobiety.blogspot.com/2016/01/baza-pod-cienie-miyo-kilka-produktow-do.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje nominacji, ciekawe odpowiedzi ;)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje nominacji!✨ Tez zostalam nominowana☺ I jutro pojawi się post z odpowiedziami na pytania 💝 Tez chciałabym mieszkać w Warszawie ale mam tam ok.8 h jazdy, wiec ciężko było by mi się rozstać z rodzina;/

  OdpowiedzUsuń