poniedziałek, 3 października 2016

#11 LBA

     Za nominację dziękuje Monice z tego bloga: klik. Jesień się zbliża i mam coraz mniej rzeczy człowiekowi się chce. Tak, łącznie z pisaniem notek ;p Ale czasami mam zbyt dużą wenę, i nie wiem którą notkę opublikować pierwszą. Tak mam tym razem- jednak w końcu padło na LBA.
Już 11! A dopiero co robiłam pierwsze ;p Jak ten wszystko leci.

1. Co skłoniło Cię do założenia bloga?

Główny powód to była chęć pochwalenia się spotkaniem z Sabatonem, relacją z ich koncertu. I do tego chciałam komuś polecić jakieś książki, zacząć pisać recenzję. No i w sumie tak zostało ;)

2. Jaka jest tematyka Twojego bloga?

Głównie recenzje, ale czasem znajdą się relacje z wycieczek lub inne pierdółki :)

3. Czy masz jakieś plany przyszłościowe związane z blogiem?

Na pewno nie zamierzam go opuścić. Chcę nadal pisać, tylko chciałabym pisać więcej. Ale i tak zauważyłam poprawę- od czerwca pojawia się więcej tekstów niż normalnie.

4. W jaki sposób rozwijasz się i promujesz swój blog?

Swojego bloga promuję zazwyczaj na grupach na Facebooku. Co do rozwijania- na pewno bardziej motywuje się do czytania (choć nie zawsze wychodzi), staram się gdzieś ruszyć i jeśli jest warte pokazania to pokazuje. Dzięki blogowi szerzej wszystko postrzegam, staram się każdego zrozumieć. No i najważniejsze- staram się wszystkim interesować, bo wiem że każdy jest inny, i nie każdy chciałby czytać tylko o jednym.

5. Jakie są Twoje marzenia?

Nierealne do spełnienia ;p W sumie za jakiś czas pojawi się notka, o moich marzeniach, więc nie będę tu się zbytnio rozpisywać ;)

6. Czym chciałabyś się zajmować zawodowo?

Albo przewodnik wycieczek albo fotograf. Jednak ciągle nie mam motywacji żeby iść w tym kierunku. Wydaje mi się że jest już za późno na naukę.

7. Czy zrobiłaś w życiu coś czego żałujesz?

Zrobiłam dużo rzeczy których żałuję, wiele bym zmieniła. Jednak bez tego nie nauczyłabym się mnóstwa rzeczy, a poza tym czasu i tak nie cofnę.

8. Chciałabyś teraz zatrzymać czas? Dlaczego?

Nie chciałabym. Bo gdybym zatrzymała, ominęłoby mnie mnóstwo genialnych sytuacji. Choć przyznam, że niektóre momenty mogłyby trwać wiecznie.

9. Co daje Ci szczęście w życiu?

Wszystko ;p Najbliższa rodzina, przyjaciele. Podróże, fotografia. Te osoby i rzeczy sprawiają że chce się żyć ;)

10. Czy jesteś zadowolona ze swojej obecnej sytuacji życiowej? Czy chciałabyś coś zmienić? Co takiego?

Jestem zadowolona. Chciałabym mieć więcej wolnego, ale wiem że przez to rozleniwiłabym się ile wlezie. I przez to bym nic nie robiła ;p

11. Masz kogoś kto wspiera Cię w ciężkich sytuacjach? Kto to taki?

Jestem z tych osób, które nie lubią mówić o swoich problemach. Mam tą świadomość, że inni też mają problemy i nie chcę ich obarczać jeszcze swoimi. Jednak gdy już nie daję rady, idę do mamy. Chociaż czasem wiem że powie mi: "Rico, dajże spokój z takimi problemami" ;p


Standardowo- nie nominuję nikogo. Jeśli ktoś będzie chciał odpowiedzieć na pytania, nie zabronię ;) Jeśli odpowiecie, dajcie link to chętnie poczytam Wasze odpowiedzi ;)

6 komentarzy:

 1. świetne odpowiedzi ;)

  http://kataszyyna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie że odpowiadasz długimi zdaniami bardzo miło się czyta. A nr 9 mamy taki sam 😊
  Pinaxi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję nominacji :d

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne odpowiedz!
  Gratuluję nominacji :)
  https://paulan-official-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Każde marzenia są do spełnienia. Trzeba tylko chcieć. (wiem że łatwo powiedzieć/napisać, ale wysiłek do spełnienia marzeń też jest potrzebny).
  Nigdy nie jest za późno na naukę. NIGDY. Moja babcia właśnie poszła na kurs komputerowy i pięknie sobie radzi. Można? Można!
  Nie powinniśmy żałować żadnych rzeczy w życiu (zawsze coś nas uczy), a szczególnie tych momentów w których choć przez chwilę czuliśmy się szczęśliwi ;)
  http://to-moimzdaniem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię to, że nie odpowiadasz tak lakonicznie na te pytania jak niektórzy, bo uwielbiam czytać dłuższe odpowiedzi :)

  http://xpanikax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń