piątek, 30 września 2016

#5 Summer Diary: Tenczynek, Pieskowa Skała, Kryspinów 25.09.2016

     Ten weekend stanowczo zaliczał się do najbardziej zmiennych. Co chwilę zmieniałam zdanie co mam robić, aż w końcu postanowiłam robić nic. Takie twórcze nic. Skończyło się jednak tak, że koleżanka namówiła mnie na wycieczkę.

Pierwsze pojechaliśmy do Tenczynka. Byłam tam lata świetlne temu, i przyznam że zapomniałam już jak zamek wygląda. Serio, dopadła mnie skleroza pospolita ;p Teraz jest wejście na wieżę + odremontowane parę metrów muru.
Po wyjściu z zamku, postanowiliśmy jechać jeszcze do Zamku Pieskowa Skała. Zamek zamknięty na parę miesięcy, z powodu remontu został ponownie otwarty. Dodatkowo zwiedziliśmy muzeum. I w pewnym momencie chcieliśmy kogoś zabić. Ja wiem że oszczędzają na przewodnikach. Ja wiem że wydrukowanie kartek swoje kosztuje. Ale litości... Koleżanka patrzy na przewodnik, żeby coś o obrazie opowiedzieć. Co widzi w przewodniku? "Portret Kobiety" Autor i rok. I tak za każdym razem. W efekcie nawet nie patrzyłyśmy potem do przewodnika, bo dowiadywałyśmy się to samo co widziałyśmy.  I na koniec- coś co myślałam że nie uda się wypełnić. Wyjazd do Kryspinowa- czyli zalew. Nie to samo co normalne jeziorko, ale jednak ma plażę, ma pizzerię, więc nie było źle. Jedynie co to brak zdjęć robi swoje. 3 komentarze:

 1. Śliczne zdjęcia!

  Zapraszam na:
  Bloga KLAUDENCJA.BLOGSPOT.COM
  oraz na ROZDANIE na instagramie:
  - KLIIIIK

  OdpowiedzUsuń
 2. 5 zdjęcie super ! :) Widać, że super spędziłaś czas :)
  http://nataliakaczmarek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia :)
  Pozdrawiam
  http://jowitamichalowska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń