sobota, 21 stycznia 2017

Drugie urodziny bloga

 Witam wszystkich :)

Dziękuje za to że odwiedziliście mój blog, oraz mam nadzieję że będziecie tu wpadać od czasu do czasu. Postanowiłam założyć tego bloga by dzielić się  z wami swoimi pasjami oraz tym co mnie otacza.

  Zaraz, moment... To nie ten post. Spokojnie nie usunęłam bloga, nie zakładam nowego, ani nic ze strasznych rzeczy. Dwa lata temu zaczęłam swoją przygodę z blogowaniem. Tak, dokładnie 21 stycznia o godzinie 21.29 opublikowałam swój pierwszy post (pierwszy post klik).
  Dopiero co był rok bloga ( (rok bloga- klik) a tu już minął kolejny.  Zachęcam was do przeczytania, bo jest tam trochę

  Przyznam że 2016 rok, był naprawdę fajny. Nie ma nawet porównania z 2015, który był najtragiczniejszym rokiem. Oczywiście nie licząc momentu założenia bloga, wyjazdu do Wrocławia, spotkania i koncertu z Sabatonem (ale tu was odsyłam do podsumowania tamtego roku, żeby się nie powtarzać)

Najważniejsze- udało mi się zdobyć pracę, na której mi zależało. I wprawdzie do sierpnia robiłam na umowie- zlecenie, to później dostałam umowę o pracę.

Pierwszy raz udało mi się być na Nocy Muzeum w Krakowie. Było absolutnie genialnie, nie licząc okropnej pogody. Mam nadzieję że w tym roku też mi się uda. Nie obraziłabym się też na spędzenie Nocy Muzeum w Warszawie. Więcej o tym wydarzeniu znajdziecie tu: klik W wakacje udało mi się jechać do Warszawy. Była to moja pierwsza wycieczka tak daleko i samej. Do tej pory podróżowałam z kimś, a tu musiałam radzić sobie sama. No ale, dałam radę. Nie licząc tego że zgubiłam się już na samym początku ;p Do tego pierwszy Runmaggedon zaliczony (jako widz, inaczej byłabym cała połamana) Pobyt w Warszawie: klikByłam też na w końcu na Paradzie Smoków. Oczywiście Rico przygnała w ostatniej sekundzie, ale dzięki temu że jest mała, zajęła jedno z dobrych miejsc. Więcej o paradzie Smoków: klik
Do tego w Krakowskim zoo pojawiły się pingwiny. Normalnie bym nie wspomniała, no ale Rico to Rico. I pingwiny muszą być ;p Pobyt w zoo: klik


Teraz czas na wyzwania, które podjęłam się w tamtym roku. Najbardziej luźno podchodziłam do wyzwania filmowego, jednak okazało się że właśnie je robiłam najdłużej. Naprawdę nie spodziewałam się tego ;p Link do filmów które obejrzałam w 2016 roku:  klik

Jeśli chodzi o czytelnicze wyzwanie to podzieliłam je na 2 części. Linki odsyłające są poniżej: 

Czytelnicze wyzwanie 2016 część 1 podsumowanie 

Czytelnicze wyzwanie 2016 część 2 podsumowanie

Jeśli chodzi o wyzwanie "Przeczytam tyle ile mam wzrostu" również spełniłam. Na razie pełnej listy nie ma (ale wkrótce się stworzy) a jak na razie zapraszam was do podsumowań. Wszystkie znajdziecie pod nagłówkiem- są 2 strony: recenzje i podsumowania.


   Jeśli chodzi o 2017 rok, chciałabym żeby był jeszcze lepszy. Najważniejsze z postanowień: nadrobić recenzje filmowe i książkowe. Przyznam że w 2016 przez umowę  zlecenie nie mogłam dużo zrobić, bo cokolwiek zaplanowałam, to musiałam odwołać. Chciałabym też być bardziej zorganizowana, bo dużo przez to traciłam. Mam nadzieję że w przyszłym roku, na podsumowaniu będę też mogła powiedzieć że jestem zadowolona z roku. I że spełniłam przynajmniej część swoich marzeń.7 komentarzy:

 1. U mnie niedługo 1 rok bloga, a było by 4 lata gdyby nie moje głupie wahania. Jade za tydzień do warszawy od tamtego roku jeżdżę tam sama bez rodziców. Super bloga, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi 1stycznia minoł rok a u ciebie 2jest super!Życzę ci samej pomyslnosci :))
  Pozdrawiam DARRISKA

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia i ciekawie napisany post. Przyjemnie się czyta ^^ Gratuluję 2 lat!

  Zapraszam do obserwowania:
  KLAUDENCJA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję dwóch lat!
  Też w minionym roku brałam udział w Nocy Bibliotek u siebie w mieście i bardzo chciałam także teraz w czerwcu móc wziąć w niej udział :)
  Z perspektywy czytelnika

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo gratuluje tych dwóch lat i życzę wytrwałości w blogowaniu ;) Twój blog na prawdę jest świetny :D
  http://xgabisxworlds.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeeej zawsze chciałam pojechać na noc muzeów! I co mogę powiedzieć, wszystkiego najlepszego! ;p

  http://tuklaudia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje powodzenia i wytrwałości!:)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń