wtorek, 3 marca 2015

Praca, rutyna co robić?

                      W końcu znalazłam czas by przysiąść przed laptopem i napisać coś. Nie będę was przynudzać. Są dwa powody- zaraz jadę do pracy a drugi nie czuję się zbyt
Niestety, rutyna powoli się wkrada w życie i jest tylko praca, spanie, praca, spanie i tak cały czas. Ale staram się to zmienić, co nie zawsze wychodzi. Grafik pracy jest temu winien- nie mogę nigdzie iść bo sklepy/kina są otwarte od 9/10 a ja zaraz do pracy muszę iść. Wychodzę z pracy to za późno.
Mój tydzień wygląda mniej więcej tak: http://demotywatory.pl/4464928/Tydzien
     Jedynie co się zmienia to piątek/ sobota na inne dni w których mam wolne.
               Szczerze powiedziawszy nawet nie zauważyłam że jest wtorek dopiero co był piątek. Myślę że tu głównym sprawcą zniknięcia piątku i soboty była moja choroba. W niedzielę czułam się jako tako- stałam na nogach i nie widziałam potrójnie czy podwójnie tylko normalnie więc sukces był. I jeśli myślicie że dziś już  jestem zdrowa to nie macie racji. Dalej chora jestem, tylko że do lekarza jutro jadę. Tak, marnuje sobie dzień wolny na lekarza.  Mam tylko nadzieję że się jutro rozpogodzi i pomimo wszystkiego gdzieś pojadę i pójdę na spacer.
            Serio, nie wiem co ja złego w szkole widziałam. W porównaniu do roboty, szkoła to pikuś mały jak nie wiem.
Teraz jeszcze oprócz pracy, pierdyliart obowiązków które trzeba zrobić. Ech, szkoda gadać.
       
         http://bebzol.com/pl/A-mialo-byc-tak-pieknie.168106.html    

To zdanie to najprawdziwsza prawda ;)
I na koniec dodaję piosenkę, którą przesłała mi koleżanka. Warto obejrzeć to nagranie do końca. Jak na początku byłam sceptycznie nastawiona tak potem byłam totalnie na TAK :)

https://www.youtube.com/watch?v=lWIk5d0XtU0


Na koniec chciałbym zachęcić do komentowania, obserwowania i zadać jedno pytanie. O czym chcielibyście czytać notki? Nie jest tak że nie wiem o czym pisać- tylko brakuje mi czasu na wykonanie zdjęć. A tak to byłaby większa szansa na częstsze pisanie notek i to dzięki wam ;)
 
    Żegnam was na dziś, życzę miłego popołudnia, tym którzy idą do pracy życzę szybkiego zlecenia czasu. I do następnego napisania ;)


         

6 komentarzy:

 1. jestem na 1 roku studiów, wolałabym być w liceum, było tak miło..najlepiej pisz o tym co lubisz, co myślisz ;)
  http://to-moimzdaniem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Też jestem ostatnio zarobiona, ale jakoś lżej mi jak mam dużo pracy niż jak nie mam co robić. :D
  whatisinthehat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to u mnie jak jest dużo pracy to od razu gorzej jest. Wszyscy się wściekają i nie jest zbyt ciekawie ;p

   Usuń
 3. Rutyna, codziennie to samo do znudzenia. Czy szkoła czy praca. Jednak w szkole mamy lepiej, choćby dlatego, że opuszczając 2 dni nic nam nie grozi.
  http://cleoklepko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dokładnie- u nas jak nawet się do lekarza pójdzie i nie dostanie się zaświadczenia że się było to już nagana jest. A ta ciągnie się przez cały rok. W szkole tak jak mówisz, opuścicie dwa dni to ok jest bo usprawiedliwienie wystarczy.

   Usuń
 4. Dobrze znaleźć pracę, która odpowiada naszemu stylowi życia. ja nie mogłabym pracować 8-10h dziennie w biurze. Lub jakkolwiek- jest to dla mnie marnotrawstwo cennego czasu. Próbowałam, ale objawia się to tym, że rezygnuję zwykle po bardzo krótkim czasie. Więc nie pracuję. Mam inne zajęcie, a dzięki temu mnóstwo wolnego czasu.

  A czasem trzeba właśnie tak popracować, goniąc niczym chomik w kółku, by mieć motywację do zmian :)

  OdpowiedzUsuń