czwartek, 4 sierpnia 2016

#2 Summer Diary: Zalew, zdjęcia 11.07.2016

      Brawa dla mnie za opóźniony zapłon ;p Dwa tygodnie minęły od wizyty u cioci, a ja piszę dopiero teraz ;p Jednak lepiej późno niż wcale. 11 lipca udało mi się jechać do cioci- w końcu miałam 1,5 dnia wolnego (12 lipca miałam na 12 do pracy.) więc stwierdziłam że podenerwuję kogoś swoją obecnością. 
  Nie wiem, czy tylko ja tak mam, że jak czekam na busa dokądkolwiek, to nie ma ANI JEDNEGO, ale jak jadę gdzieś indziej to nagle pojawia się ich 15...Tym razem, po przyjściu na przystanek bus przyjechał od razu. Cud jakiś ;p 
  Na przystanku czekał na mnie kuzyn i razem poszliśmy zanieść mój bagaż do niego, a potem do babci. I wiecie co jest najlepsze? Mina babci kiedy zobaczyła dwoje swoich wnuczków u drzwi. Bezcenny widok. Posiedzieliśmy jakąś godzinkę, dwie, pogadaliśmy i pośmialiśmy się. Babcia wzruszona, że ktoś o niej pomyślał i odwiedził. 
  
Po tym poszliśmy do domu kuzyna, wzięliśmy aparaty i poszliśmy nad zalew robić zdjęcia. Z efektów jestem zadowolona, tak samo jak kuzyn. Zresztą kuzyn wziął przykład ze starszej kuzynki i też bloga założył: http://swiatwobiektywieaparatu.blogspot.com. Tak więc zapraszam do niego, na pewno się ucieszy ;) 

<Tak możecie mu napisać w komentarzu, że jesteście ode mnie>  

I na koniec- pojechałam do cioci. Oczywiście zamiast iść spać o normalnej porze, bo do pracy trzeba jechać. Poszłyśmy spać o 1, a 5 trzeba wstać.
 I jakbyście się zastanawiali, jaki kot ma ADHD to właśnie ten na samym dole ;p Jest to kot kuzynki, ale taki postrzeleniec jakich mało.5 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia najbardziej podobają mi się te nad wodą. Fajnie że udało ci się je zrobić:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczny kotek :) Znam kocie ADHD, mój kot również często takiego dostaje :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne zdjęcia
  zapraszam: https://brunettexox.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Kaczuchy! Są super :D Kot mojego dziadka też się tak zachowuje, więc tamten chyba nie jest sam z ADHD XD
  https://to-moimzdaniem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń