wtorek, 17 lutego 2015

Dzień kota, karta, poszukiwania

    W końcu doczekałam się dwóch dni wolnego- jeden dzień już minął i zostało mi tylko jutro. Nie spodziewałam się że będę aż tak bardzo czekać na to wolne. Serio, w poniedziałek patrzyłam się jak sroka w gnat na zegar a jak tylko wybił 22 to mało nóg nie pogubiłam, pędząc do szatni żeby wyjść jak najszybciej.
        Na dzisiaj miałam zaplanowane kilka rzeczy, których niestety nie udało mi się spełnić z jednego powodu. Poszukiwania dysku i kartek gdzie miałam zapisane cele na rok 2015 oraz książek które chcę sobie kupić. I tak jak kartki znalazłam tak dysk niestety wcięło- po raz kolejny zresztą. Mam jakiegoś strasznego pecha który sprawia że dysk zawsze gdzieś znika. Nawet jak jestem pewna że jest w TYM miejscu to okazuje się że go tam nie ma. I jest szukania na kilka godzin- dziś niestety nie udało się go znaleźć ale jestem pewna że jak tylko przestane go potrzebować to się znajdzie.

Rano dostałam też kartę z banku- w końcu się doczekałam. I takie pozytywne rozpoczęcie dnia. Listonoszka też przyniosła mi dwa listy- tak jestem z tych osób które piszą listy w XXI wieku. Na FB jest kilka takich grup które mają na celu pisanie listów- a gwarantuje wam że nie ma nic przyjemniejszego niż dostanie takiego listu ;)

Dziś jest też Dzień Kota, nawet nie wiedziałam że taki dzień jest ale dostałam kalendarz w którym jest mnóstwo takich dziwnych świąt. Totalnie o nim zapomniałam, przypomniałam sobie kiedy wieszałam pranie i kot sąsiadki do nas przyszedł. Próbowałam zrobić mu parę zdjęć ale totalnie nie chciał współpracować- jak to koty.

Na jutro mam zaplanowane spotkać się z koleżanką i iść do kina. Teoretycznie miałam wybierać film ale praktycznie idziemy na spontan i pójdziemy na to co akurat będą grać. Do tego jeszcze parę zdjęć zrobić i iść na pocztę wysłać listy. Najważniejszy zaś cel to odpocząć od pracy. Kolejne wolne dwa dni będę mieć dopiero w przyszłym tygodniu- nie wiem jak wytrzymam, ale jakoś muszę ;)
A na pożegnanie parę zdjęć daję, mam nadzieję że się spodobają.


Mały prezent na Walentynki (wiem spóźnione nieco)

Kot porwał mi klamerkę- jedyny sposób żeby skupić jego uwagę
Jeśli się spodobało to proszę o komentowanie, obserwowanie będzie mi bardzo miło ;)

2 komentarze:

 1. Świetny post ;))
  http://xblueberrysfashionx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny post :)
  Co powiesz na wspólną obserwację?
  Daj znać u mnie
  http://pineapplealexxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń