niedziela, 8 lutego 2015

Lekki stres i zdjęcia

                  Zawsze zastanawiałam się czemu weekendy muszą tak szybko mijać. Niezależnie czy to wakacje/ferie dni powszechne mijają mega szybko a weekend jeszcze dobrze się nie zaczął a już go nie ma.  No ale cóż takie jest życie- to co dobre szybko się kończy.
Tak naprawdę u mnie nie tylko weekend się skończył. Po wielkiej przerwie, ogromnych wakacjach, trwających od skończenia szkoły średniej w kwietniu aż do teraz, przyszedł czas na pójście do pracy.
Wiem, siedziałam na bezrobociu 10 miesięcy- ale dużo rzeczy się na to skumulowało. Dużo spraw prywatnych o których nie będe tu truć, nie ten czas ale też chęć odetchnięcia od szkoły, od tych obowiązków, odstresować się i po prostu zająć się tym czym nie miałam czasu zająć się do tej pory.
Przyznam że to się udało. I w końcu na początku grudnia stwierdziłam że muszę w końcu znaleźć pracę i się usamodzielnić. Niestety roznoszenie CV przez długi czas nie przyniosło pożądanych efektów aż do 29 stycznia. Znalazłam pracę i jutro zaczynam.
           Mam nadzieję że nie będzie źle. Wprawdzie nie pracuje na cały etat tylko na 3/4 czyli 6 godzin ale i tak dla mnie to dużo. Ok, dodać jeszcze 3 godziny i mogłabym udawać że w szkole jestem.
I choć to moja pierwsza praca to nie denerwuje się. Zacznę panikować jutro. A jak wyjdę z pracy to będę bardziej wypompowana niż po najgorszym wf-ie. Przynajmniej tak obstawiam.

Dziś teoretycznie miałam wyjść zrobić zdjęcia ale zanim się wyzbierałam to zrobiło się ciemno. No cóż tak bywa :) Przynajmniej poczytałam książkę "Miłość Peonii" (ach, uwielbiam ją) a teraz w ramach przeprosin za zbyt długi tekst wstępnej paniki przed pracą wstawiam zdjęcia które zrobiłam ostatnio i 3 które zrobiłam w wakacje.
      Przyjemnego oglądania ;)

Ok dobra to zrobiłam w wakacje kiedy kaktus pierwszy raz zakwitł.


A teraz udajmy że mnie tu nie widać


7 komentarzy:

 1. Życzę Ci powodzenia w pracy! Na pewno szybko zlecą te godziny ;) woow ten zachód słońca, niesamowity! Lubisz Michaela Jacksona? Ja uwielbiam :D
  P.S.:a zdradzisz gdzie będziesz pracować? ;)
  http://to-moimzdaniem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny blog, wspolna obserwacja ? :) Pozdrawiam, http://xblueberrysfashionx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety ten piękny czas zawsze szybko ucieka :<
  mogłabyś kliknąć u mnie w linki z ubraniami z choies ? bardzo mi na tym zależy http://nataliexbrunette.blogspot.com/2015/02/przeglad-ubran-choies.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny blog.
  Może masz ochotę na wspólną obserwacje? jakby coś ja już

  mojapasj.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiamy Kraków ! :) Piękne zdjęcia !
  Zapraszamy do nas.
  http://travelwithrebels.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. 2 zdjęcie przepiękne, uwielbiam łabędzie :)
  może wpsólna obserwacja ?;>
  asziaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny blog http://lili-liili.blogspot.com/2015/02/victoria-secret.html

  OdpowiedzUsuń